technologia stare

Rynny
Stalowe Victoria

Wypodukowane u Ciebie

Blacha wykorzystywana do produkcji zyskuje wyjątkowe właściwości dzięki dwustronnemu zabezpieczeniu powłoką Pural o grubości 50 μm. Dlatego też materiał ten szczególnie zalecany jest do stosowania w systemach rynnowych oraz pokryciach dachowych, gdzie wymagana jest maksymalna odporność na zmiany warunków atmosferycznych oraz różnorodne zanieczyszczenia zawarte w opadach. Pural jest powłoką organiczną na bazie poliuretanu.

Victoria to system rynnowy wykonany z najlepszej jakości fińskiej stali powlekanej dwustronnie powłoką pural.

System orynnowania Victoria został zaprojektowany tak, aby odprowadzić z Państwa dachu każdą ilość wody, bez względu na rodzaj jego pokrycia. System składa się z rynien o przekroju półokrągłym 125 i 150 mm oraz nowatorsko dopracowanych kształtek i ich sposobów mocowania.

Jedną zalet naszego systemu, oprócz tradycyjnego sposobu montażu, jest zastosowanie specjalnych wewnętrznych uchwytów stalowych ECO, co poprawia estetykę, ułatwia montaż oraz stanowi o atrakcyjności cenowej naszego produktu. Ponadto w systemie zastosowaliśmy złączkę rynny o zamknięciu klamrowym wyposażoną w długowieczną uszczelkę EPDM, która zapewnia zawsze idealną szczelność.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy unikatowe rozwiązanie montażu rury spustowej za pomocą zaciskowej obejmy, która nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Na specjalne życzenie wykonujemy rynny na dowolną długość. Victoria to system dostępny w sześciu podstawowych kolorach oraz dziewięciu dodatkowych na zamówienie.

Odtwórz wideo

Maksymalna wytrzymałość, doskonały wygląd i funkcjonalność

PRZEKRÓJ RYNNY

ELEMENTY RYNNY VICTORIA

KOLORY RYNIEN

JAKIE RYNNY WYBRAĆ ?

Odtwórz wideo
Przewiń do góry